درباره فروشگاه تیرسام

مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد، و از همه مهمتر کمبود وقت، سبب می شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت گیر تبدیل گردد.

فروشگاه [نام فروشگاه] از سال [سال تأسیس] در زمینه فروش [نام محصولات] شرکت/شرکت های معتبری چون [نام شرکت های داخلی یا خارجی معتبر] فعالیت دارد. این شرکت در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیک را نیز در دستور کار خود قرار داد و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است.

[نام فروشگاه] اکنون با اتکا به تجربه های خود در تجارت و مشتر‌ی مداری و با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها در صنعت ارتباطات، اقدام به ایجاد مركز خريد اینترنتی [نام فروشگاه] نموده تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش برای مشتریان پر مشغله در عصر ارتباطات باشد.

هدف فروشگاه ما

هدف مدیران [نام فروشگاه] خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تأمین رضایت حداکثری آنها است.
خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.
تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال هدیه به دیگران خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم.
شما بدون اتلاف وقت، در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا …)، قادر خواهید بود متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.
شما می توانید جهت ثبت سفارش و خرید به صورت عمده از طریق منوی محصولات همین صفحه اقدام کنید.

چرا ما؟

محصولات از برندهای متنوع

تنوع بی نظیری از برندهای معتبر داخلی و خارجی را برای انتخاب بهتر شما مشتریان گرد آورده ایم. برند محبوب خود را با چند کلیک ساده انتخاب و در منزل تحویل بگیرید.

ارسال به سراسر کشور

ما با استفاده از سرویس های مختلف پستی، سفارش شما را در هر جای کشور که باشید درب منزل تحویل می دهیم. پس محصول دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید.

تنوع بی نظیر محصولات

با توجه به حضور برندهای معتبر، تنوع بی نظیری از محصولات این برندها در فروشگاه ما وجود دارد تا با خیالی راحت و بدون دغدغه، محصول مورد علاقه خود را خریداری کنید.